Lokalizacja telefonu po numerze

jak namierzyć telefon

W Internecie coraz popularniejsze stają się usługi umożliwiające lokalizację telefonu komórkowego poprzez podanie numeru telefonu.

Jeżeli poszukajesz tego typu usług świetnie trafiłeś!

Na czym polega namierzanie telefonu przez Internet?
Każdy telefon, który jest obecnie w zasięgu łączy się z masztami telekomunikacyjnymi, których w Polsce jest niewyobrażalnie duża ilość. Sygnał GSM wysyłany przez telefon umożliwia zlokalizowanie TRZECH najbliższych masztów co umożliwia podanie bardzo dokładnego wyniku lokalizacji telefonu.

Wystarczy, że w kolejny kroku podasz numer telefonu, który chcesz namierzyć! Usługa jest całkowcie bezpieczna i osoba, która aktualnie posiada telefon w żaden sposób nie dowie się o tym, że próbujesz ją namierzyć!


5 myśli nt. „Lokalizacja telefonu po numerze”

  1. Przyznaję, że świetna sprawa. Myślałem, że to jakieś żarty albo że dokładność będzie beznadziejna, a tutaj taka niespodzianka. Nie dość, że działa to i mega dokładne. Jak sprawdzam swój telefon pokazuje bezpośrednio na mój dom na mapie!

  2. Super! Dzięki wam odnalazłam telefon, który na całe szczęście jednak był w domu, a nie został skradziony! Dziękuję bardzo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolejna witryna oparta na WordPressie